BEZPIECZNE PŁATNOŚĆI I SZYBKIE WYSYŁKI Z EPAKBOX.PL

Infolinia: +48 889 851 660

Zapakuj swoje przesyłki razem z nami

Taśmy PP z drucianymi zapinkami – zastosowanie

Taśma PP z drucianymi zapinkami jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na profesjonalnym i co najważniejsze — skutecznym zabezpieczaniu ładunków. Zastosowanie taśmy PP jest szczególnie istotne w branży transportowej, niemniej z tego rodzaju zabezpieczenia korzysta również wiele innych sektorów. Jak działa taśma PP z zapinkami i jakie są jej najważniejsze zalety? O tym dowiesz się z naszego tekstu.

Właściwości i zastosowanie taśmy PP

Taśma spinająca PP jest wykonana z dość popularnego materiału — polipropylenu, który z uwagi na swoją wytrzymałość stosowany jest w wielu branżach. Właściwości taśmy PP polegająca na jej niebywałej rozciągliwości i elastyczności. To właśnie one sprawiają, że nadaje się ona do zabezpieczenia ładunków o różnorodnej wadze gabarytowej. Taśma PP nie odkształca się i doskonale przylega do zabezpieczonego towaru. Potwierdzeniem jej optymalnych efektów może być jej rekomendowane wykorzystanie przy pakowaniu ładunków bardzo ciężkich — wielkogabarytowych.

Jak dopasować taśmę z polipropylenu do wielkości ładunku?

Aby dopasować taśmę spinającą do indywidualnych potrzeb bandowania, produkt jest dostępny w kilku szerokościach. Im szersza jest taśma spinająca PP, tym sprawniejszy jest proces pakowania i do większych gabarytów sie nadaje. Taśma PP może być wykorzystywana do ręcznego zabezpieczania ładunków i do pakowania maszynowego. Na jej powierzchni można nanieść dowolny projekt — nazwę firmy, logotyp itp.

Zapinki do taśmy PP — dlaczego warto w nie zainwestować?

Spinki do taśmy PP powstały z myślą o trwałym i bezpiecznym łączenie taśm polipropylenowych. Aby ich użyć, będziesz potrzebować napinacza (ręcznego lub mechanicznego). Duet — taśma PP i zapinki druciane pomoże Ci szybko i profesjonalnie zabezpieczyć wielkogabarytowe ładunki, niemniej ich zastosowanie jest niezależne od wielkości towaru.

Spinki do taśmy PP zabezpieczają taśmę przed jej zerwaniem i tym samym uszkodzeniem transportowanego towaru. Chociaż są niewielkie (ich średnia wielkość c wynosi około 9-16 mm), gwarantują odpowiednią protekcję. Rozmiar zapinki drucianej powinien być dopasowany do wagi przesyłki. Im jest ona wyższa, tym większej spinki będziesz potrzebować. Ważne, aby wybierać zapinki z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, zastosowanie zapinek drucianych nie ogranicza się jedynie do taśm polipropylenowych. Wykorzystasz je również do łączenia taśm wykonanych z poliestru.

Taśma PP i zapinki do taśmy PP to gwarancja odpowiedniej ochrony podczas transportu. Metoda bandowania z wykorzystaniem napinacza jest szybka i prosta, a jej efekty — zadowalające. Jeśli interesuje Cię taka metoda zabezpieczania towarów — zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy trwałe zapinki do taśmy PP, wytrzymałe kartony do pakowania, a także inne niezbędne materiały do pakowania. Jeżeli interesuje Cię również elastyczna folia stretch — ją również znajdziesz w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Kliknij przycisk "Zgoda" i kontynuuj zakupy w naszym sklepie.