Szybko, łatwo
i soldnie

Zapakuj swoje przesyłki z epakbox.pl

Dla mniejszych
i większych

Klientami naszego sklepu są małe i duże firmy

Materiały do pakowania – EPAKBOX

90% istniejących na Polskim rynku firm na codzień mają do czynienia z organizacją przesyłek. Paczki, listy, wysyłka dokumentów do archiwum.

W swojej ofercie zebraliśmy (i ciągle dodajemy) te artykuły, które potrzebujesz do pakowania: koperty, różnego rodzaju taśmy, kartony, folie, dyspensery i wiele innych akcesoriów.

Naszymi klientami są wielkie i małe sklepy internetowe, hurtownie, magazyny oraz biura.

Potrzebujesz indywidualnej oferty? Kliknij przycisk, żeby wysłać do nas maila z zapytaniem o ofertę.

Kliknij tu

W sklepie epaxbox.pl dostępne są profesjonalne materiały do pakowania. Dzięki nim każdy sklep, magazyn, warsztat, archiwum czy prywatny użytkownik zabezpieczy produkty gotowe do wysyłki lub przechowywania. Dbamy o to, aby oferować Państwu wyłącznie artykuły najwyżej jakości, do których produkcji użyto materiałów od sprawdzonych dostawców.

Nieustannie poszerzamy ofertę o dodatkowe przedmioty, które mogą okazać się niezbędne w Państwa biurze lub magazynie. Materiały pakowe, które cieszą się największym zainteresowaniem to między innymi:

Ponieważ nasze produkty trafiają do mniejszych i większych firm handlowych, produkcyjnych, transportowych i indywidualnych klientów, oferujemy możliwość zakupu wybranych artykułów w różnych ilościach i objętościach.

Nasze materiały do pakowania paczek są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wody i promieniowania słonecznego. Poddawane są różnym obciążeniom, dlatego w katalogu produktów znaleźć można zarówno delikatniejsze taśmy papierowe, taśmy akrylowe, jak i mocne taśmy o większej grubości.

Kategorie produktów

Zobacz, jakie artykuły do pakowania możemy zaoferować dla Twojej firmy

Best sellers

Najczęściej sprzedawane artykuły w sklepie

ln__a
Loading...
LeaseNow
17.92  z VAT
ln__a
Loading...
LeaseNow
21.05  z VAT
ln__a
Loading...
LeaseNow
208.47  z VAT
ln__a
Loading...
LeaseNow
200.10  z VAT

Jakie materiały do pakowania przesyłek znajdziesz u nas?

Podczas wysyłki i transportu paczek duże znaczenie ma wielkość i wytrzymałość kartonu oraz odpowiednia ilość wypełnienia do paczek, które ma ochronić jego zawartość przed ostrzami i zniszczeniem. Proponujemy pudełka w różnych rozmiarach, sprzedawane pojedynczo i po kilka sztuk, które wypełnić można wypełniaczem papierowym sprzedawanym w rolce lub wiórkami. Wszystkie te elementy to odpowiedź na rosnącą świadomość wpływu wybieranych przez firmy opakowań na środowisko. Nasze produkty są ekologiczne, odpowiednie do recyklingu, nie wpływają również znacząco na wagę paczki.

Z kolei delikatne przesyłki, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia lub chcąc zapakować przesyłkę bez kartonu, można owinąć wybrane produkty folią. W sklepie dostępna jest przezroczysta lub czarna folia stretch, którą owinąć można również meble podczas transportu i przeprowadzek. Trudno sobie wyobrazić wysyłkę delikatnych szklanych lub porcelanowych elementów bez folii bąbelkowej. Chroni ona produkt przed zarysowaniem, popękaniem i kruszeniem. Owija się nią najczęściej szklanki, kieliszki lub kubki.

Paczkę zabezpieczyć warto taśmą pakową, gdzie klientom również umożliwiamy wybór bardziej ekologicznej taśmy papierowej, po której można też pisać, lub mocniejszej akrylowej dostępnej w różnych kolorach. W ofercie mamy też taśmy ostrzegające o delikatnej zawartości, które używają najczęściej sklepy wysyłające artykuły ze szkła, meble i rośliny. Etykiety samoprzylepne są najwygodniejszym sposobem zaadresowania przesyłki.

Nasza misja

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się doradztwem oraz zabezpieczeniem firm w urządzenia oraz materiały do pakowania. Działalność przedsiębiorstwa podzielona jest na 2 działy:

  • Epaktim (epaktim.pl) gdzie przedstawimy ofertę maszyn do pakowania oraz hurtową sprzedaż opakowań,
  • Epakbox (epakbox.pl) – sklep internetowy ze wszystkimi niezbędnymi do pakowania artykułami.

Jedną z najważniejszych misji jest kompleksowe wsparcie dla naszych klientów z zakresu doboru najbardziej optymalnych rozwiązań. Zależy nam, aby w oczach kontrahentów być firmą solidną, wiarygodną i godną zaufania, dlatego cały czas pracujemy nad naszą ofertą i poziomem obsługi klienta.

Współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami, których dobór poprzedzony był długim procesem weryfikacji. Dzięki temu otrzymujemy sprzęt i opakowania najwyższej jakości, a tym samym oferujemy naszym klientom produkty najlepszej klasy

Dlaczego warto robić zakupy właśnie u nas?

Poza dużym wyborem produktów gwarantujemy również szybką i bezpieczną wysyłkę, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. W jednym sklepie kupią Państwo wszystko, co niezbędne do nadania małej lub dużej paczki.